Stuudio samm


LOOVTANTS LASTELE 

Alustame loovtantsu tundidega taas sügisel. 

Tunnid kahes vanuseastmes, 1-2 kl lapsed ja 3-4 klassi lapsed.

Ootame sügisest uusi avatud ja loominguhimulisi tantsusõpru meie tundi!
Huvilistel kirjutada: et.tants@gmail.com või helista 56844766

Loovtantsu tundide eesmärk on laste heaolu. Me keskendume loomulikule liikumisele, samuti tutvume mänguliselt kaasaegse ja moderntantsu tehnika põhimõtetega. Erinevad kujundid, muusika, rekvisiidid ja kirjanduslikud vormid on võetud kasutusele selleks, et uurida liikumist ja leida lastes tantsurõõm. See on suurepärane võimalus noortele tüdrukutele ja poistele arendada motoorseid ja sotsiaalseid oskusi, tehnikaid, musikaalsust, kehateadlikkust, konsentratsiooni ja keskenduda ennekõike loovale eneseväljendusele. Loovtantsu tunnis me ei võistle omavahel, me oleme sõbralikud ja toetavad teineteise suhtes.

Täiskasvanutele - kontaktimprovisatsiooni töötoad ja jammid!

Kontaktimprovisatsiooni tunnid on improvisatsioonil ja kontaktil põhinevad tunnid, kus me keskendume kehatunnetusele ja loomulikule liikumisviisile (audentsele liikumisele). Me õpime kontaktimprovisatsiooni toetavaid fundamentaalseid harjutusi ja põrandatehnikaid. Me laiendame enda liikumissõnavara, olles kontaktis iseenda ja ümbritseva maailmaga.

Kontaktimprovisatsiooni all võime mõista liikumist dueti vormis, kus keha impulsi ja raskuse ülekandumise käigus tekib dialoog partnerite vahel. Tegeleme harjutustega, mis nihutavad keha piirid, kontsentratsiooni ja ajataju kaugemale meie tunnetuslikus maailmas. Proovime tegeleda liigutuste, tunnetuse ja loovuse arendamisega, tuues endis esile nähtamatuid motivatsioone. Kontaktimprovisatsioon on kunst, mis võimaldab harjutajal olla kooskõlas iseenda ja ennast ümbritseva maailmaga.


Küsi lisa: et.tants@gmail.com või 56844766